קידום אורגני איך לשלוט בתחום שלכם

קידום אורגני – איך יכול הקידום לעזור לעסק שלכם

קידום אורגני נועד למעשה לעזור לכם לשלוט בתחום ההתמחות שלכם, התוצאות של קידום אתרים אורגני מוצלח יהיו שליטה מוחלטת ביצירת פניות חדשות על בסיס קבוע, מיתוג עסקי, והרחבה עסקית. כל בעל עסק שהקים אתר אינטרנט יודע שמדובר בהוצאה כספית משמעותית. בטח כשמדובר באתר מושקע, בעל גרפיקה מזמינה ותכנים מגוונים. אך האם יש מה לעשות אל מול הצפת רשת האינטרנט בתכנים דומים? איך ייחשף האתר שלכם ללקוחות יותר מאשר האתרים של המתחרים שלכם? בדיוק לשם כך נועד קידום אורגני.

קידום אתרים אורגני הוא אחד הכלים השיווקיים היעילים ביותר שהתפתחו בשנים האחרונות. הוא מאפשר לבעלי עסקים להשתמש בכלים שמנוע החיפוש גוגל נותן להם לצורך הגדלת החשיפה של האתרים שלהם. בעלי העסקים יכולים באמצעות הכלים הללו להנדס את הופעת האתר אצל לקוחות פוטנציאליים בעת שהם מחפשים נושאים שקשורים לליבת העשייה של העסק.

2299/לחודש

מתקדם
הזמינו חבילה

 • 50 ביטויים מותאמים לעסק שלך.
 • אופטימיזציה מלאה לתוכן האתר.
 • יצירת מערכת קישורים באתרים המובלים באינטרנט.
 • דוחות מעקב אחר כמות כניסות, ומיקומי האתר בגוגל.
 • פתיחת דפים ברשתות החברתיות – פייסבוק, גוגל פלוס.

999/לחודש

מתחיל
הזמינו חבילה

 • 10 ביטויים מותאמים לעסק שלך.
 • אופטימיזציה מלאה לתוכן האתר.
 • יצירת מערכת קישורים באתרי החברה.
 • דוחות מעקב אחר כמות כניסות, ומיקומי האתר בגוגל.

מלאו את פרטיכם ונציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם:

  שם פרטי ושם משפחה

  טלפון

  אנא בחר את סוג השירות המבוקש

  קידום אורגני – אמון בחיפוש בגוגל

  הרציונל שעומד מאחורי שיטה זו נולד לנוכח נתונים שהוכיחו שכאשר לקוחות מגיעים לאתר עסקי כלשהו דרך מנוע החיפוש גוגל הם נכונים הרבה יותר לבצע רכישה של המוצר או השירות שהאתר מציע. זאת, לעומת נתונים נמוכים יותר של נכונות לבצע רכישות לאחר חשיפה לאתר דרך פרסומות. על פי ההערכה, למרות שכיום ידוע שמנוע החיפוש של גוגל אינו מנוע חיפוש 'אובייקטיבי' אלא סובייקטיבי שעשוי להיות מושפע מנתוני הגלישה של כל אחד ואחד וממילות חיפוש, רבים עדיין סבורים שמדובר במידע בעל אמינות גבוהה, ומכאן נוטים לגלות אמון באתרים שנחשפו אליהם דרך גוגל.

  הנחות היסוד הבסיסיות הן שרוב הגולשים ברחבי העולם מבצעים את חיפושי המידע שלהם דווקא בגוגל ולא במנועי החיפוש המתחרים שלו, כמו בינג. מחקרים גילו שחמישית בלבד מכלל הגולשים טורחים לגלול את עמוד התוצאות הראשון של החיפוש אל התוצאות המופיעות בחלקו התחתון. מכאן נובעת המסקנה שמקובלת היום על כל מי שעוסק במתן שירותי קידום אורגני : מי שלא מופיע בדף החיפוש הראשון – פשוט לא קיים.

  קידום אורגני – עבודה של מקצוענים

  השיטה לקידום האתר בחיפושים בגוגל עוברת דרך שיבוץ מילות קוד ודרך חילופי קישורים בין אתרים. עם זאת, רצוי מאוד לזכור שניסיון לא מקצועי לבצע קידום לאתר עלול לגרום לנזק יותר מאשר לתועלת. יש אנשים לא מקצועיים שמנסים לקדם את האתר שלהם תוך העתקת נתונים מאתרים אחרים. במקרה כזה – עלול האתר שלהם דווקא להתדרדר במורד הדפים בגוגל ולהיעלם למעשה מעיניו של הגולש המחפש את השירות.

  קידום אתרים אורגני נחשב למורכב וקשה יותר מאשר הקידום הממומן, אך ההשקעה משתלמת. אם הצלחתם להגיע אל העמודים הראשונים של מנוע החיפוש, אתם תמותגו כחברה רצינית ואיכותית ותקבלו שפע של פניות.

  This is a unique website which will require a more modern browser to work!

  Please upgrade today!